قوانین و مقررات

تالار گفتگوی هاگ به عنوان اولین تالار گفتگو (انجمن) در حوزه‌ی صنعت قارچ، به منظور ارتباط بهتر و راحت‌تر کاربران مجموعه‌ی هاگ و همچنین فعالان، کارآموزان و علاقه‌مندان به صنعت قارچ تأسیس شده است. تالارهای گفتگو، محلی برای طرح آزادانه دیدگاه‌ها، نقطه نظرات، نکات آموزشی، انتقادات و پیشنهادات در ارتباط با هر یک از موضوعات تالارها می‌باشد.

این تالار گفتگو از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند. لذا هر گونه محدودیتی که در قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در این سایت نیز رعایت می‌گردد. تصميم‌گيری در رابطه با قانونی بودن و يا مغايرت با قوانین بر عهده مديران تالار است. هر کاربری كه در هر رابطه‌ای اعتراض داشته باشد، مي‌تواند موضوع اعتراض خود را با یک پیغام خصوصی، به مدیران کل اطلاع دهد تا مساله پيگيری شود.

برای بهره‌مندی از امکانات و مطالب انجمن و موضوعات، رعایت قوانین زیر الزامی است.

 

قوانین تالارهای گفتگوی هاگ:

در آخر، دوستان عزیز توجه داشته باشند این قوانین تنها برای داشتن محیطی آرام تر و پربارتر و دلنشین‌تر برای همه دوستان عزیز در نظر گرفته شده، رعایت این قوانین به همه ما کمک خواهد کرد تا انجمنی پویا، قوی، سالم و در عین حال شاداب و دلنشین داشته باشیم .

اگر مواردی را مشاهده کردید که فکر می کنید مخالف شرایط تالار گفتگو یا قوانین کشور است، لطفا به ما گزارش دهید.

 

*** قوانین تالار گفتگو بر طبق قوانین ارتباطی کشور تنظیم شده است. با خواندن این قوانین کاربران مسئولیت ارسال‌ های خود را در سایت به عهده خواهند گرفت و در صورتی که به قوانین فوق توجه نکنند، حساب کاربری وی مسدود خواهد شد و هرگونه عواقب قانونی آن برعهده خود فرد میباشد.

 

لوگوی هاگ